عملکرد پوشفیت در کاهش انتقال صدا

عملکرد سیستم پوشفیت پروتکت در کاهش میزان انتقال صدا

در این نوشته میخواهیم در رابطه با عملکرد پوشفیت در کاهش انتقال صدا صحبت کنیم. زندگی مدرن امروزی در شهرهای پر جمعیت،خیابانهای شلوغ و مجتمع های ساختمانی با وجود مزایای بسیار مشکلاتی را نیز ایجاد کرده است. آلودگی صوتی به خصوص در ساختمانهایی که محل استراحت، آرامش و یا تمرکز بر روی کار میباشد، یکی از مهمترین این مشکلات و شبکه فاضلاب بهداشتی ساختمان یکی از عوامل آن است. حرکت سیال سبب ایجاد ارتعاش در لوله ها میگردد و صدای ناشی از آن از دو طریق به اتاق میرسد.

صدا از داخل لوله چگونه رد میشود؟

صدای هوابرد که از دیواره لوله و از طریق هوا منتقل میشود. و صدای سازه برد که از طریق بسات ها به سازه ساختمان و از سازه به صورت هوابرد به فضای داخل ساختمان میرسد. برای کاهش موثر میزان انتشار صدای یک سیستم فاضلابی لازم است مسیرهای رسیدن صدا به اتاق را تا حد امکان مسدود کرد.

عملکرد پوشفیت در کاهش انتقال صدا

عملکرد پوشفیت در کاهش انتقال صدا چگونه است؟

  1. کاهش ارتعاشات در نقاط تغییر امتداد جریان با استفاده از زانوی بست خور 45 درجه
  2. کاهش انتقال صدای هوابرد با بهره گیری از فرمولاسیون ویژه
  3. کاهش حداکثری انتقال صدای سازه برد با استفاده از بست های ویژه جاذب ارتعاش

عملکرد صوتی سیستم فاضلابی پروتکت شامل لوله، اتصالات و یست پایدار، توسط موسسه معتبر فرانهفر آلمان مورد آزمایش قرار گرفته است. نتایج آن نشان دهنده کاهش چشمگیر میزان انتقال صدا تا سطح 19 دسی بل میباشد.

زانو پوشفیت پلیران اتصال

زانو پوش فیت پلیران

طراحی این اتصالات

طراحی ویژه این اتصال قابلیت نصب بست بر روی دنباله زانو را فراهم آورده و موجب تسهیل کار اجرا نصب بست و اببندی پایدار میگردد.

مشکل:

تا پیش از ابداع این اتصال مجریان ناچار به نصب بست بر روی سوکت بودند که این موضوع سبب تحت فشار قرار گرفتن محل نشیمن حلقه و از بین رفتن آببندی سیستم در دراز مدت میگردید.

راه حل پلبران:

استفاده از زانوی دنباله بلند 87 درجه قابلیت نصب بست روی اتصال را فراهم کرده و بدون اینکه نشیمنگاه حلقه را تحت فشار قرار دهد با فراهم کردن شرایط اصولی اجرا آببندی پایدار را تضمین خواهد کرد.

عملکرد پوشفیت در کاهش انتقال صدا

عملکرد پوشفیت در کاهش انتقال صدا

 تماس با ما:

شما میتوانید برای تهیه اقلام پوشفیت با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید از همین صفحه لیست خود را به وسیله واتس اپ ارسال نمایید. همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف را ارسال میکنند.

صفحات مشابه با این نوشته:

لیست قیمت اتصالات پوشفیت پلیران اتصال

سایز لوله پوشفیت پلیران اتصال

تفاوت پوشفیت و پلیران اتصال

قیمت اتصالات پوشفیت کاملا بی صدا

مشخصات پوش فیت پلیران

پلی پروپیلن چیست؟

فروش شیرآلات

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.