تبدیل سایلنت پوشفیت پلیران

تبدیل سایلنت – کاملا بی صدا پلیران اتصال

شرکت پلیران اتصال در سالهای اخیر در کنار بزرگترین تولید کنندگان این عرصه شروع به ساخت و تولید سیستم پوشفیت نموده است. شرکت پلی ران اتصال اقلام پوشفیت خود را در سه نوع سایلنت، جنرال سایلنت و خود اطفاء تولید میکند. این صفحه برای معرفی تبدیل سایلنت پلیران اتصال طراحی شده است. بدون شک تولیدات پلیران اتصال یکی از بهترین و باکیفیت ترین تولیدات ایران و خاورمیانه می باشد.

سایز های تبدیل سایلنت پلیران

شرکت پلی ران اتصال تبدیل های سایلنت خود را در سایزهای :  50/70 ، 50/100 ، 70/100 ، 100/125 ، 125/160 میلیمتر تولید می نماید. این سایزها به همراه چند سایز دیگر در پوشفیت خوداطفاء تولید میگردد.

تبدیل سایلنت پلی ران

تبدیل سایلنت پلیران

معرفی پوشفیت سایلنت :

شرکت پليران اتصال ، پس از بررسی و تحقیقات مستمر اقدام به معرفی و ساخت محصولی از نوع پوشفیت به نام سیستم فاضلاب ساختمانی کاملا بی صدا، True Silent نموده است . در این سیستم که از تکنولوژی سه لایه ای، کامپاند خاص (Poliran – KB) و فناوری نانو استفاده شده، صدای حاصل از جریان آب به گونه ای موثر جذب ملکول های کامپاوند مصرفی شده و از انتقال آن به بیرون جلوگیری می شود. به طوری که حتی در هنگام عبور جریانی به میزان چهار لیتر بر ثانیه، به شرط اجرای صحیح، صدای حاصل از جریان حداکثر حدود 17 دسی بل خواهد بود .

برخی از ویژگی های تبدیل سایلنت پلیران :

انتقال صدا از سیستم های فاضلابی به فضای داخل ساختمان به چه صورت است؟

در سسیستم فاضلاب بهداشتی ساختمان، حرکت سیال درون لوله ها باعث انتقال ارتعاشات به دیواره ها و هوای اطراف میشود و از طریق آنها به اتاق میرسد. آلودگی ناشی از این سیستم به دو دسته متفاوت تقسیم میشوند:

اول : صدای هوابرد

صدایی است که از طریق هوا، از لوله به اتاق منتقل میشود.برای کاهش انتقال این صدا کیفیت مواد به کار رفته در لوله و میزان جذب صدای آن اهمیت دارد.همچنین نوع دیوار جدا کننده بین لوله ها و فضای زندگی و میزان عایق بودن آن در کاهش این نوع آلودگی صوتی نقش پر رنگی دارد.

دوم : صدای سازه برد

صدایی است که با انتقال ارتعاش از طریق یک جسم جامد انتشار میابد. جریان سیال باعث ارتعاش لوله ها میشود. این ارتعاشات از طریق بست ها به دیوار منتقل میشود و از دیوار به صورت هوابرد به اتاق میرسد.

 

تماس با ما:

شما میتوانید برای دریافت قیمت و یا مشاوره با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید لیست درخواست خود را برای ما به وسیله واتس اپ، تلگرام و یا فکس برای ما ارسال نمایید.

 

صفحات و نوشته های مرتبط با تبدیل سایلنت پلیران :

لیست قیمت جدید اتصالات پوش فیت سایلنت پلیران اتصال 

لیست قیمت جدید اتصالات پوش فیت معمولی پلیران اتصال

لیست قیمت جدید لوله های پوش فیت سایلنت پلیران اتصال

مزایای سیستم پوش فیت پلیران اتصال

آشنایی با سه راه 45 درجه پوش فیت پلیران اتصال

سایز لوله های پوشفیت پلیران اتصال

تبدیل سایلنت پلی ران

تلفن فروش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.