زانو کوتاه ۸۷ درجه سایلنت

زانو کوتاه ۸۷ درجه یا زانو ۹۰ کوتاه

کاملا بی صدا سایلنت پلیران اتصال

این صفحه برای آشنایی بیشتر با زانو کوتاه ۸۷ درجه سایلنت پلیران اتصال طراحی شده است. زانو نود درجه یا به عبارت درست تر ، زانو کوتاه ۸۷ درجه سایلنت در سایزهای  ۵۰ ، ۷۰ میلیمتر تولید و عرضه میگردد.و شما از طریق همین صفحه و این فروشگاه میتوانید آن را تهیه کنید.

زانو کوتاه 87 درجه سایلنت

زانو ۸۷درجه دپوش فیت

پوشفیت سایلنت چیست؟

شرکت پليران اتصال ، پس از بررسی و تحقیقات مستمر اقدام به معرفی و ساخت محصولی از نوع پوشفیت به نام سیستم فاضلاب ساختمانی کاملا بی صدا، True Silent نموده است .

در این سیستم که از تکنولوژی سه لایه ای ، کامپاند خاص (Poliran – KB) و فناوری نانو استفاده شده صدای حاصل از جریان آب به گونه ای موثر جذب ملکول های کامپاوند مصرفی شده و از انتقال آن به بیرون جلوگیری می شود به طوری که حتی در هنگام عبور جریانی به میزان چهار لیتر بر ثانیه ، به شرط اجرای صحیح ، صدای حاصل از جریان حداکثر حدود ۱۷ دسی بل خواهد بود .

تست آب بندی پوش فیت پلیران

برای اطمینان از نبود هرگونه نشتی و اشکال در عملکرد سیستم فاضلاب لازم است تمامی قسمتهای این سیستم بوسیله فشار آب و یا به کمک سه راه بازدید آزمایش گردد. بر اساس مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان انجام تست در هر بخش از سیستم فاضلاب باید با حداقل فشار سه متر ستون آب انجام پذیرد.

تست سیستم فاضلاب باید با روش آب بند انجام گردد و نباید از روش تست آبرو استفاده کرد. فشار تست باید با ارتفاع ستون آب از شاخه افقی اندازه گیری شود، این موضوع به ویژه در جایی که سه راه بازدید نزدیک به کف طبقه پایینی نصب شده است باید مورد توجه قرار بگیرد.

توصیه میشود برای دست یابی به فشار مورد نیاز تست ، سه راه بازدید دقیقا زیر انشعاب افقی طبقات نصب گردد.

در سیستم پوش فیت تنها برای تسهیل کار اجرا از مواد روان کننده استفاده می گردد. یک سیستم استاندارد برای حفظ آبندی خود در شرایط تست نیازی به هیچ گونه ماده یا روان کنده ویژه ای ندارد.باید دانست که سیستمی که با اتکا به استفاده از مواد روان کننده ویژه آب بند میشود پس از مدتی و با از بین رفتن اثر این مواد آب بندی خود را از دست خواهد داد.

صفحات و نوشته های مرتبط با زانو کوتاه ۸۷ درجه سایلنت

آشنایی با سه راه تبدیل ۸۷ درجه پوش فیت پلیران اتصال

آشنایی با سه راه بازدید ۹۰ درجه پلیران اتصال

خرید و فروش شیر آلات و اتصالات صنعتی آب

کاربرد ها و مزایای استفاده از پلی اتیلن

آشنایی با زانو ۶۷ درجه پوش فیت پلیران اتصال

زانو کوتاه 87 درجه سایلنت

تلفن تماس پلیران اتصال

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*