پوش فیت پلیران چیست ؟

آشنایی با سیستم فاضلابی پوش فیت پلیران

(معمولی و سایلنت)

سامانه های فاضلابی فشاری یا پوش فیت پلیران آخرین تکنولوژی در ایران است که در سال های اخیر وارد بازار کشور شده و در مکانهای متفاوت علی الخصوص برج ها و ساختمانهای بلندمرتبه به کار گرفته شده است. این سیستم بهترین راندمان برای ساختمانهای بلند مرتبه را دارد  و باید با ویژگیهای خاص خود بکار گرفته شود. در این سیستم فاضلابی پوشفیت از تولید محصول تا نصب آن مرحله به مرحله باید با در نظر گرفتن همه زوایا و برنامههای خاصی کار کرد. تولید لوله و اتصالات از مواد پلاستیک و مواد مرغوب پلی پروپیلن راندوم کوپلیمر تهیه شده است و دارای مقاومت بالایی در برابر ناملایمات جوی و فیزیکی در ساختمانها می باشد. مواد فوق در برابر آتش و تکانهای شدید ساختمان ناشی از زلزله و نشست تدریجی از خود واکنش نشان داده و مقاومت میکنند.

لوله یک سر سوکت پوش فیت

لازم به ذکر است که ساختار فیزیکی این جنس تشکیل شده از اتصال های با کیفیت و لوله در سایز های مختلف  ۵۰ و ۷۵ و ۹۰ و ۱۱۰ میلی متر در یک سر لوله و اتصال مخروطی شده و داخل مخروط یک شیار عمقی برای نصب اورینگ که عمل آب بندی لوله و اتصال را انجام می دهد ایجاد گردیده است. اورینگ لوله و اتصالات از نوعی مواد مخصوص عمدتا تهیه گردیده که به محض جا زدن باعث چسبندگی و آبندی لوله و اتصال میشود.

چهارراه پوشفیتی پلیران

 

برای آشنایی با لوله و اتصالات پوش فیت پلیران اتصال به بخش های سایت مراجعه نمایید.

برای مشاوره و خرید محصولات فاضلابی شرکت پلی ران اتصال با کارشناسان ما تماس بگیرید و استعلام خود را ارسال نمایید تا پیش فاکتور با تخفیف خوب دریافت کنید.

پوش فیت پلیران

poliran sale – push fit

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.