پلیران

آشنایی با محصولات پلیران

این صفحه برای آشنایی با شرکت پلی ران اتصال و محصولات آن می باشد. شرکت پلیران اتصال محصولات خود (لوله و اتصالات) را در دو نوع پوشفیت (سایلنت و معمولی) و پلی اتیلن (جوشی و پیچی) تولید و به بازار عرضه می کند. بدون اغراق باید شرکت پلیران را جزء دو تولید کننده برتر اتصالات پلی اتیلن و پوشفیت دانست.

آشنایی با پلی ران اتصال

پلی ران اتصال در اوايل دهه 1350 با آگاهي و درك عميق از اهميت و كاربرد رو به رشد انواع ترمو پلاستيك ها در ساخت لوله و اتصالات مورد نياز طرح هاي فاضلاب ،‌ انتقال آب ،‌ آبرساني ،‌ شبكه های آبياری و زه كشی اقدام به توليد و ارائه اولين سری از محصولات خود نمود . پلی ران اتصال كه مبانی مديريت كيفيت و فرآيند توليد آن بر اساس استاندارد بين المللی  iso 9001-2000 بازنگری و در سال 2000 طرح ريزي شده است.

تولیدات پلی ران اتصال

علاوه بر توليدات قبلی اعم از لوله های جوشی و آب رسانی ، اتصالات جوشی و اتصالات پیچی خود اكنون با استفاده از مدرن ترين فن آوری موجود در طراحی و ساخت نسل جديدی از لوله و اتصالات فاضلابی از نوع پوشفیت push fit  به نام سيستم پوش فيت پلی ران را معرفي و ارائه می نمايد . آزمون های كاربردی ،‌ ابعادی ،‌ مكانيكی و حرارتی همراه با تستهای هيدروليكی و هيدرو استاتيكی توليدات در آزمايشگاه ،‌ بخش مهمی از فرآيند كنترل كيفيت در كارخانه پلی ران اتصال می باشد .

پلی ران اتصال

اقلام پوش فیت

برخی از ویژگی های پوشفیت :

  • عمر مفید طولانی به دلیل مقاوم بودن لوله ، اتصالات و حلقه های آب بندی در برابر ضربه، تنش های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی
  • سرعت و سهولت بسیار زیاد در امر نصب واجرا و در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه های نگه داری و تعمیرات می شود.
  • عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کمی وزن و نبود نیاز به تقویت بخش های پذیرنده بار در ساختمان ، ایمنی در شرایط آتش سوزی به دلیل دارا بودن ویژگی Flame Rerardant منطبق با استاندارد
  • عدم نیاز به چسب ، جوش دادن و نظائر آن و کاسته شدن از هزینه های اجرایی
  • آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان و لرزش های غیر مخرب به دلیل خصوصیات فیزیکی اجزای متشکله سیستم
  • قابلیت انطباق و متصل نمودن اجزاء سیستم به لوله و اتصالات سایر سیستم های قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی

 

لیست قیمت

شما می توانید جهت دریافت قیمت ها و لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت پلیران اتصال با ما تماس حاصل نمایید و همچنین برای خرید این محصولات لیست درخواست خود را بصورت کتبی فاکس، ایمیل، واتس آپ و یا تلگرام نمایید تا همکاران ما برای شما پیش فاکتور صادر کنند.

 

صفحات پیشنهادی:

تاییدیه گزارش آزمون ماشین ها و ادوات کشاورزی

گواهی فعالیت صنعتی و مجوز های آب و خاک

لیست قیمت جدید لوله و اتصالات پلیران اتصال

خرید و فروش شیر آلات لوله و اتصالات صنعتی آب

 

 

پلی ران
لیست قیمت

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.