اجزاء اتصالات پیچی پلیران

اجزاء اتصالات پلی ران – پیچی

شرکت پلیران اتصال محصولات خود (لوله و اتصالات) را در دو نوع پوشفیت (سایلنت و معمولی) و پلی اتیلن(جوشی و پیچی) تولید و به بازار عرضه می کند. بدون اغراق باید شرکت پلیران را جزء دو تولید کننده برتر اتصالات پلی اتیلن و پوشفیت دانست. اتصالت پلیران اتصال در سه نوع پیچی جوشی و پوش فیت تولید میگردد

اتصالات پلیران پیچی شامل اجزاء زیر می باشند :

  1. بدنه
  2. سرپیچ
  3. اسپلیت رینگ
  4. بوشینگ
  5. ارینگ

اسپلیت رینگ چیست؟

این قطعه در اتصالات پلی ران پیچی وظیفه نگهداشتن لوله و جلوگیری از بیرون زدن آن از بدنه را به عهده دارد و از پلی استال ساخته می شود . پلی استال ترمو پلاستیکی محکم ، سخت و به شدت کریستاله است که در بسیاری مواردجایگزین فلزات بوده و به تعبیری در زمره پلاستیک های مهندسی محسوب می شود. این ماده هم کاملا مقاوم به مواد شیمیایی مشتمل بر بازها و اسیدها و در برابر سایش و تنش های فیزیکی بسیار پایدار بوده است .

بدنه و سرپیچ :

این قطعات در اتصالات پیچی از جنس پلی پروپیلن کوپلیمر می باشند که ایزومر خطی پروپیلن بوده و در مقایسه با پلیاتیلن علاوه بر مقاوم بودن در مقابل مواد شیمیایی ، شرایط نامطلوب محیطی و اشعه خورشید از سختی بالا و مقاومت بیشتری دربرابر حرارت نیز برخوردار است .

بوشینگ :

این قطعه که با وارد ساختن فشار بر ارینگ به آب بندی کمک می کند ، از جنس پلی اتیلن است که از ترموپلاستیک های مقاوم بوده ودر ساخت تجهیزات درشبکه های آبیاری و آبرسانی استفاده گسترده ای دارد .

ارینگ:

حلقه ای است از جنس لاستیک طبیعی ( NR ) توام با SBR که در نهایت اتصال را کاملا آب بندی می کند.

 

اتصالات پلیران

رابط و دیگر اتصالات پیچی

 

صفحات پیشنهادی :

لیست قیمت جدید محصولات پلی ران اتصال

 

تماس با ما:

شما می توانید جهت دریافت قیمت ها و لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت پلیران اتصال با ما تماس حاصل نمایید و همچنین برای خرید این محصولات لیست درخواست خود را بصورت کتبی فاکس، ایمیل، واتس آپ و یا تلگرام نمایید تا همکاران ما برای شما پیش فاکتور صادر کنن

تلفن فروش پلی ران اتصال

نوار آبیاری پلیران

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*