بابلر پلیران اتصال یا آبفشان

 آبفشان ( بابلر ) مارک پلی ران اتصال

بابلر چیست؟

برای معرفی بابلر پلیران ابتدا باید دانست که بدنه بابلر پلی ران اتصال از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت پائینی آن که بر روی پایه پیچ می شود ثابت است ولی قسمت فوقانی می تواند تا 315 درجه حول محور خود چرخانیده شود.

بر روی هر دو بخش مذکور به طور مشابه و فواصل مساوی 45 درجه ای تعداد هشت نوار برجسته وجود دارد که برای قراردادن بابلر در وضعیت بسته و یا انتخاب هفت حالت ممکن دیگر که دبی های متفاوتی دارند به کار می آیند. برای تنظیم بابلر پایه دار در حالت مورد نظر ابتدا آن را در وضعیت بسته یا  (OFF) قرار میدهیم .

آنگاه در این حالت اگر بخش فوقانی 45 درجه (فاصله بین دو نوار برجسته) در خلاف جهت حرکت عقربه های ساعت چرخانده شود آبفشان (بابلر تنظیم شونده) در حالت شماره 1 قرار میگیرد و بعد از آن با هر 45 درجه چرخیدن اضافی یک شماره به حالت قبلی افزوده میشود که طبعا دبی بیشتری هم خواهد داشت.

محصول آبفشان یا بابلر آبیاری “پلی ران اتصال” آب را به صورتی چتر مانند در محل مورد نظر پخش می کند و نیاز آبی با اختصاص دادن یک بابلر برای هر درخت به طور کامل تامین می شود. دبی این وسیله به طور معمول از نفوذ پذیری خاک بیشتر است و به این دلیل احداث تشتک در پای درختان برای کنترل توزیع آب مورد توصیه است.

مشخصه های فنی بابلر پلیران

دبی : بر اساس جدول و منحنی های ذیربط متناسب با فشار شبکه و حالات انتخابی طیف گسترده ای از دبی های مختلف در اختیار می باشد .

 و در مورد شعاع پراکنش باید گفت که  قابل تنظیم از صفر تا 60 سانتی متر.

ضریب تغییرات نیز مقدار 0.06 =CV میباشد.

جنس بدنه و پایه این کالا یا بابلر از ABS  و پایه ان از پلی پرو پیلن ساخته شده است این مواد ضمن برخورداری از کیفیت مناسب در مقابل اشعه ماوراء بنفش ، تغییرات دما ، شوری و قلیائیات خاک و آب مقاوم میباشند.

به وسیله آبفشان (بابلر) پلی ران اتصال میتوانید در نخلستانها ، باغهای پسته و سایر باغات قدیمی از مزایای روشهای آبیاری تحت فشار درختان بهره مند شوید.

– صرفه جویی در مصرف آب، کاهش هزینه های جاری و محصول بیشتر و بهتر.

– کاهش خسارت های حاصل از شوری خاک و آب و همچنین امکان استفاده از آبهای ناخالصتر بدون نیاز به شبکه کامل فیلتراسیون.

– یکنواختی توزیع بیشتر آب در اراضی بسیار ناهموار.

Pressure

Kg/cm2

Position

0/5

0.4 bar

1/0

1 bar

1/5

1.5 bar

2/0

2 bar

1

15

22

27

38

2

71

91

111

128

3

195

251

297

324

4

239

411

475

519

5

417

514

593

661

6

472

586

673

745

7

507

629

725

805

بابلر (آبفشان) پلیران

تصویر یا عکس بابلر (آبفشان) پلی ران اتصال

 خرید و استعلام اتصالات پلیران :

شما در هر شهر و شهرستانی که هستید  با خرید از این فروشگاه تخفیف خوبی دریافت خواهید کرد و در کوتاهترین زمان نیز محصولات و اتصالات مورد نظر به دست شما خواهد رسید.

برای دریافت قیمت بابلر یا لیست قیمت های اتصالات (آبیاری) پیچی پلیران و همچنین خرید این اتصالات می توانید درخواست خود را به صورت کتبی برای ما فاکس یا ایمیل یا تلگرام کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند یا برای شما پیش فاکتور صادر کرده و ارسال نمایند.

بابلر ایران دریپ و بابلر نتافیم نیز مورد توجه برخی از کشاورزان قرار دارند.

رینگ فلنج جوشی

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.