درباره ما

درباره ما – فروش پلیران

۱- درباره فروشگاه اینترنتی اتصالات پلی ران

فروشگاه شماره یک آوین گستر ، فروشگاهی اینترنتی است که به صورت تخصصی فروش پلیران یا ارائه محصولات پلیران اتصال را در دستور کار قرار داده است . این فروشگاه از سال ۱۳۹۰  و  برای فروش یا خرید کلی و جزئي محصولات پلی اتیلنی پلیران اتصال به شرکت های مجری و نیز فروشگاه های مناطق مختلف و نیز تجار و شرکتهای مجری طراحی شده و شروع به کار کرده است و تاکنون به تعداد زیادی از هم وطنان ارائه خدمت کرده است . (برای اطلاع از رضایت مندی مشتریان از این سامانه به بخش رضایت مشتریان مراجعه کنید.)

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع محصولات و اتصالات پلی اتیلن و پوش فیت و دریافت لیست قیمت محصولات پلیران و نیز در صورتی که تصمیم به خرید لوله و اتصالات پلی ران (به صورت جزیی و یا کلی در شهر خود) دارید ؛ می توانید با ما تماس بگیرید و لیست درخواست خود را به آدرس زیر ایمیل نمایید.

** در صورت خرید با حجم بالا ، محل تحویل درب کارخانه پلیران اتصال میباشد و در صورتی که نیاز به فاکتور رسمی از شرکت پلیران اتصال دارید ، همکاران ما را مطلع کنید تا مراحل صدور انجام گیرد.

فروش پلیران – فروشگاه اینترنتی محصولات شرکت پلیران اتصال – آوین گستر

Tel: +98 21 77.63.26.84

Tel: +98 28 33.23.60.42

Fax: +98 21 897.82.406

Emails :  PushFit.Sale@Gmail.com  ,    PolyFittings.Sale@Gmail.com

برای کسب اعتماد بیشتر به سیستم ما به این لینک مراجعه فرمایید.

۲- درباره محصولات

اتصالات و لوله های شرکت پلیران اتصال (تولید ایران) شامل گزینه های ذیل می باشد:

الف) انواع اتصالات پلی اتیلنی آبرسانی پیچی پلیران (Poliran)

از سایز ۱/۲ اینچ (۲۰ میلیمتر) تا سایز ۵ اینچ (۱۲۵ میلیمتر) و بالاتر با قابلیت تحمل فشار کاری ۱۰AT (اتمسفر) که مورد مصرف در شبکه آب و فاضلاب شهری و کارخانجات و مزارع کشاورزی (جهت سیستم های آبیاری تحق فشار بارانی و قطره ای) می باشد. هزینه کمتر، مقاومت در برابر حلال های شیمیایی نظیر اسیدها و بازها، سهولت نصب و اجرا، صیقلی بودن کامل جداره داخلی و به حداقل رسیدن رسوب مواد و گرفتگی مجاری ، سبکی وزن ، ضمانت دائمی در برابر فرسودگی از جمله خصوصیات این محصولات می باشند.

ب) اتصالات  پلی اتیلنی جوشی فاضلابی پلیران

از سایز ۱/۲ اینچ تا سایز ۶ اینچ و بالاتر جهت اجرای خطوط فاضلاب با فشار کاری ۴AT.

ج) لوله و اتصالات پوش فیت (Poli ran)

جدیدترین سیستم فاضلاب در دنیا. این سیستم یک سیستم کاملا منحصر بفرد می باشد. به دلایل ذیل :

 • عمر مفید طولانی به دلیل مقاوم بودن لوله.
 • سهولت نصب سریع.
 • دارا بودن سطوح کاملا صیقلی و نبود هیچگونه زائده اضافی در مسیر جریان.
 • عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کم وزن بودن.
 • ایمنی در شرایط آتش سوزی به دلیل دارا بودن ویژگی عدم نیاز به چسب و یا جوش دادن.
 • آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان.

این امتیازات سبب گردید تا سیستم پوش فیت که منطبق بر استانداردهای معتبر جهانی از جمله EN1451 و DIN19560 ساخته می شود ، پس از مدت زمانی کوتاه جایگزینی مطمئن و مناسب برای سیستم های قبلی (لوله های چدنی فاضلاب و پی وی سی فاضلابی) باشد و به عبارتی بسیاری از اهل فن سیستم پوش فیت پلی ران اتصال را معرف اعتبار و کیفیت ساختمان می دانند.

د) لوله و اتصالات پوش فیت کاملا بی صدا (سایلنت) (Poliran)

در ساخت لوله و اتصالات کاملا بیصدا پلیران از کامپاوند خاصی (Poliran-KB) بهره گیری میشود که قادر است صداهای ایجاد شده حاصل از عبور جریان را جذب و در نتیجه آسایش بیشتری را برای ساکنین در ساختمان فراهم آورد.

ه) لوله های پلی اتیلنی جهت آبرسانی و فاضلاب

لوله پلی اتیلن poliran در سایز های مختلف و فشارهای متفاوت برای آب و فاضلاب

فروش پلیران

یک نظر

 1. شما سفارشات تلفنی را چطور ثبت میکنید؟
  برای یک سفارش با شرایط خاص چطور صورت حساب صادر میکنید؟
  حساب های نسیه و یا پرداخت نقدی را چطور ثبت میکنید؟

  راه حل ما صدور فاکتور آنلاین همراه با پرداخت آنلاین است.
  Hesabit.com

  بوسیله سرویس حسابیت می توانید برای مشتری فاکتور صادر و ارسال کنید و مشتری میتواند از طریق پرداخت آنلاین فاکتور را پرداخت کند.
  حسابیت می تواند به صورت خودکار از طریق ارسال ایمیل و پیامک رایگان یادآوری به مشتری، صورت حساب پرداخت نشده را پیگیری کند و در پنل حسابیت به راحتی می توانید وضعیت صورت حساب های پرداخت نشده و مشتریان را مشاهده و مدیریت کنید و گزارش های اکسل بگیرید و حتی پرداخت های نقدی و نسیه را ثبت کنید.
  همچنین با الصاق فایل به فاکتور میتوانید این امکان را برای مشتری فراهم کنید تا بعد از پرداخت فاکتور به فایل دسترسی پیدا کند.
  وب سرویس حسابیت این امکان را برای شما فراهم میکند که به راحتی سیستم فاکتور و پرداخت آنلاین را به سرویس خودتان اضافه کنید.

  Hesabit.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*