سه راه 45 درجه سایلنت

سه راه 45 درجه سایلنت پلیران اتصال

این صفحه برای معرفی سه راه 45درجه سایلنت پوش فیت پلیران اتصال طراحی شده است. شرکت پلیران تولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلنی جوشی، اتصالات پلی اتیلنی پیچی و لوله و اتصالات پوشفیت سایلنت و معمولی می باشد. شرکت پلیران اتصال، همگام با شرکت های معتبر دنیا در صنعت لوله و اتصالات فاضلابی در دو دهه اخیر شروع به تولید محصولات پوشفیت کرده است.

سایز های سه راه 45درجه سایلنت

سه راه 45 درجه پوشفیت سایلنت پلیران اتصال در سایزهای: 50، 70، 100، 125، 160 میلیمتر تولید می گردد.

سه راه 45درجه سایلنت
سه راه 45درجه سایلنت پلیران

سه راه 45درجه سایلنت چیست؟

شرکت پليران اتصال ، پس از بررسی و تحقیقات مستمر اقدام به معرفی و ساخت محصولی از نوع پوشفیت به نام سیستم فاضلاب ساختمانی کاملا بی صدا، True Silent نموده است. در این سیستم که از تکنولوژی سه لایه ای، کامپاند خاص (Poliran – KB) و فناوری نانو استفاده شده صدای حاصل از جریان آب به گونه ای موثر جذب ملکول های کامپاوند مصرفی شده و از انتقال آن به بیرون جلوگیری می شود. به طوری که حتی در هنگام عبور جریانی به میزان چهار لیتر بر ثانیه،(به شرط اجرای صحیح) صدای حاصل از جریان حداکثر حدود 17 دسی بل خواهد بود.

آب بندی پوش فیت سایلنت

برای اطمینان از نبود هرگونه نشتی و اشکال در عملکرد سیستم فاضلاب لازم است تمامی قسمتهای این سیستم بوسیله فشار آب و یا به کمک سه راه بازدید آزمایش گردد.بر اساس مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان انجام تست در هر بخش از سیستم فاضلاب باید با حداقل فشار سه متر ستون آب انجام پذیرد.

چند نکته برای تست

  • تست سیستم فاضلاب باید با روش آب بند انجام گردد و نباید از روش تست آبرو استفاده کرد.
  • فشار تست باید با ارتفاع ستون آب از شاخه افقی اندازه گیری شود، این موضوع به ویژه در جایی که سه راه بازدید نزدیک به کف طبقه پایینی نصب شده است باید مورد توجه قرار بگیرد.
  • توصیه میشود برای دست یابی به فشار مورد نیاز تست،سه راه بازدید دقیقا زیر انشعاب افقی طبقات نصب گردد.
  • در سیستم پوش فیت تنها برای تسهیل کار اجرا از مواد روان کننده استفاده میگردد. یک سیستم استاندارد برای حفظ آبندی خود در شرایط تست نیازی به هیچ گونه ماده یا روان کنده ویژه ای ندارد.
  • سیستمی که با اتکا به استفاده از مواد روان کننده ویژه آب بند میشود. پس از مدتی و با از بین رفتن اثر این مواد آب بندی خود را از دست خواهد داد.

تماس با ما:

شما می توانید برای دریافت پیش فاکتور لیست درخواست خود را به وسیله تلگرام، واتس آپ، فکس و یا ایمیل برای ما ارسال نمایید. تا همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف را برای شما ارسال نمایند. و یا لیست قیمت محصولات جوشی ،پیچی و پوش فیت پلیران اتصال با ما تماس بگیرید همچنین می توانید لیست قیمت خود را از لینک زیر دانلود نمایید

لیست قیمت جدید پلیران اتصال

صفحات و نوشته های مرتبط با این نوشته:

لیست قیمت جدید لوله های سایلنت پوش فیت پلیران اتصال

لیست قیمت جدید اتصالات پوش فیت سایلنت پلیران اتصال

آشنایی با زانو 30 درجه پلیران اتصال

خرید و فروش تخصصی شیر آلات و اتصالات صنعتی آب

مشخصات پوشفیت پلیران

لیست قیمت پوشفیت پلیران

سه راه 45درجه سایلنت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.