آغاز ثبت نام هشتمین آزمون کارشناسان رسمی

 

 

آغاز ثبت نام هشتمین آزمون کارشناسان رسمی

ثبت نام هشتمین آزمون علمی و تخصصی متقاضیان دریافت پروانه کارشناسی رسمی از تاریخ یکم دی ماه آغاز می شود

 

ثبت نام هشتمین آزمون علمی و تخصصی متقاضیان دریافت پروانه کارشناسی رسمی در سال جاری از تاریخ یک دی ماه لغایت ۳۰ دی ماه صرفا به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرس www.iaeo.ir انجام خواهد شد.

محمدعلی کمالی، معاون آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان مرکزی با اعلام این خبر گفت: بر اساس دستورالعمل ضوابط و نحوه تشخیص و معرفی کارشناسان رسمی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی موضوع تبصره ماده۲ آیین نامه اجرایی ماده ۳۲ قانون تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی (اصلاحیه شماره ۳) و مصوبه شورای مرکزی، بر اساس مصوبه شورای مرکزی، هزینه ثبت نام در آزمون مذکور مبلغ ۸۷۰٫۰۰۰ ریال (هشتاد و هفت هزار تومان) می باشد.

کمالی تاریخ برگزاری آزمون را روز جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ اعلام کرد و افزود: این آزمون به طور همزمان در سراسر کشور در حوزه های امتحانی مشخص شده، برگزار خواهد شد. حوزه های امتحانی بعد از ثبت نام متقاضیان، اعلام می گردد.

معاون آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان مرکزی یادآور شد: براساس ابلاغیه مصوبه شورای مرکزی شماره ۹۳/۴۷/د مورخ ۱۳۹۳/۰۵/۰۵، آن دسته از متقاضیان دریافت پروانه کارشناس رسمی که در مرحله کتبی هفتمین آزمون کارشناسی رسمی پذیرفته شده و در مرحله مصاحبه نمره قبولی را کسب نکرده اند، پس از ثبت نام در هشتمین آزمون، از آزمون کتبی معاف بوده و بدون آزمون دعوت به مصاحبه خواهند شد.

برای مشاهده شرایط ثبت نام و مدارک مورد نیاز اینجا کلیک کنید

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*