متصل کردن لوله و اتصالات پکس به یکدیگر

آموزش متصل کردن لوله و اتصالات پکس پلی ران به یکدیگر (poliran)

در لوله کشی سیستم پکس پلی ران از اتصالات خاص پلیمری و فلزی می توان استفاده کرد. در هر صورت نیازی به چسب ، مواد شیمیایی ، بست و یا پرس وجود نداشته و تنها با سود جستن از حافظه ی شکلی بسیار قوی این لوله ها ، به صورت زیر می توان لوله ها و اتصالات را به یکدیگر وصل نمود.

 

برش لوله

لوله را به طول مورد نظر علامت زده و سپس با استفاده از قیچی مخصوص و یا لوله بر به صورت کاملا عمودی برش دهید. مقطع برش باید عاری از زائده و پلیسه باشد.

 

قرار دادن حلقه

حلقه را متناسب با قطر لوله ی مورد نظر انتخاب نموده و بر روی لوله قرار دهید. لبه ی حلقه اصولا نباید از لبه ی لوله عقب تر باشد. حلقه های سیستم پلی ران به گونه ای طراحی شده اند که امکان عقب رفتن حلقه وجود ندارد.

 

گشاد کردن هم زمان لوله و حلقه

این کار با استفاده از دستگاه اکسپندر و انتخاب هد مناسب انجام می شود. برای دست یابی به مقطع یک نواخت ، گشاد کردن لوله و حلقه ، باید طی چند مرحله و با گردش ۴۵ درجه ای اکسپندر صورت گیرد.

 

قرار دادن اتصال در لوله

اتصال مورد نظر را بلافاصله به لوله ای که حالا دهانه ی آن به اندازه ی کافی باز شده است وارد کنید تا حدی که لبه ی لوله با زائده ی انتهایی اتصال برخورد کند. چند ثانیه صبر کنید تا لوله به حالت اولیه برگشته و اتصال را در خود بگیرد.

poliran-tel-93-2 gheimat ettesal.jpg - 8.57 Kb

پیشنهادات دیگر :

آشنایی و خرید اتصالات پیچی پلیران (آبیاری و انتقال آب)

آشنایی و خرید اتصالات جوشی فاضلابی پلیران اتصال

آشنایی و خرید لوله و اتصالات پوش فیت پلیران

آشنایی و خرید لوله و اتصالات پوش فیت کاملا بی صدا (سایلنت) پلی ران

آشنایی و خرید لوله و اتصالات پکس-ا پلی ران اتصال

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*