راهنمای نصب اتصالات جوشی پلی ران

راهنمای نصب اتصالات جوشی پلی اتیلن

شرکت پلی ران اتصال poliran

آموزش نصب پلی اتیلن جوشی

مرحله ۱

ابتدا اطمینان حاصل نمائید که اتصالات و لوله های تهیه شده از نوع جوشی پلی اتیلنی از نظر تعداد و اندازه و ابعاد با یکدیگر و نیز با خصوصیات طرح مطابقت داشته باشند. همگون بودن ضخامت اتصالات با لوله های پلی اتیلنی نکته مهم و اثر گذاری است.

مرحله ۲

برای بدست آوردن نتیجه دلخواه در اتصال جوشی پلی اتیلنی مطمئن شوید که محل های جوش کاملاً به صورت صاف برش داده شده و از هر گونه آلودگی به گرد و خاک و چربی و نظایر آن پاک باشند. دستگاه جوش را روی درجه مطلوب ( ۲۰۰-۲۳۰ درجه سانتی گراد ) قرار دهید و تا گرم شدن کامل صفحه جوش منتظر بمانید. پس از گرم شدن صفحه جوش قسمت های مرد نظر را به دو طرف صفحه بچسبانید و به طور یکنواخت به هر دو طرف فشار وارد نمائید. هنگامی که لبه ها در هر دو طرف به اندازه کافی ذوب شد آنها را از صفحه جوش جدا نموده و با وارد ساختن فشار یکنواخت آنها را به هم بچسبانید و ۱ تا ۳ دقیقه به همان وضعیت نگهدارید . پس از جوش خوردن ، محل جوش را به مدت ۱۰ دقیقه از هر گونه تنش و ضربه حفظ نمائید .

مرحله ۳

در هنگام نصب و اجرا شیب لازم را برای مسیرها در نظر بگیرید و اتصالات و لوله ها را در مسیرهای افقی و عمودی با استفاده از بست های مناسب ثابت کنید. لطفاً در صورت استفاده از دستگاه جوش به نکات مورد توصیه کارخانه سازنده توجه فرمائید.

لوله جوشی پلی اتیلن

لوله پلی ران اتصال

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*