روش تولید لوله پلی اتیلن

روش تولید لوله های پلی اتیلنی:

این صفحه برای آشنایی بیشتر با روش تولید لوله پلی اتیلن پلی ران اتصال طراحی شده است. شرکت پلیران اتصال محصولات خود (لوله و اتصالات) را در دو نوع پوشفیت (سایلنت و معمولی) و پلی اتیلن(جوشی و پیچی) تولید و به بازار عرضه می کند. بدون اغراق باید شرکت پلیران را جزء دو تولید کننده برتر اتصالات پلی اتیلن و پوشفیت دانست.

روش تولید لوله پلی اتیلن

فرآیند تولید لوله های پلی اتیلن به روش اكستروژن می باشد كه مواد اولیه به صورت گرانول به داخل دستگاه اكسترودر وارد شده و در اثر حرارت ذوب می شود. سپس مواد ذوب شده به وسیله ماردون -میله مارپیچ- به جلو رانده می شود و پس از خروج از اكسترودر وارد قالب می شود . مواد پخته شده پس از خروج از سر قالب، از كالیبراتور عبور نموده و در تانک وكیوم با اعمال فشار مناسب شكل داده می شوند. سطح لوله به محض خروج از كالیبراتور بوسیله لایه هایی از جریان آب سرد خنك می گردد .

روش تولید لوله پلی اتیلن

روش تولید لوله پلی اتیلن

حرارت بالای مذاب پلی اتیلن بعد از خروج از قالب بتدریج در تانك وكیوم و پس از آن در تانك های خنك كننده با استفاده از آب سرد كاهش می یابد. لوله تولید شده بوسیله دستگاه كشنده بتدریج از درون تانك های خلاء و خنك كننده كشیده شده و بوسیله دستگاه مارك زن ، مشخصات فنی ، تاریخ تولید ، علامت استاندارد و نشان اختصاری  و نام شركت تولید کننده بر روی آن ثبت می گردد و سپس بوسیله دستگاه برش در متراژهای مختلف و معین بریده می شوند.

روش تولید لوله پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلنی پیچی پلیران اتصال

پلیران اتصال تولید کننده لوله ها و اتصالات پلی اتیلنی با کیفیت برتر و دارای تاییده ها و استاندارد های مختلف داخلی و خارجی.

 

نوشته ها و صفحات پیشنهادی :

لیست قیمت اقلام پلیران اتصال

آشنایی بیشتر با مواد اولیه پلی اتیلن

آشنایی با مواداولیه اتصالات پوش فیت

آشنایی بیشتر با لوله های پلی اتیلن و خطوط آتش نشانی

خرید و فروش تخصصی لوله و اتصالات صنعتی آب

راهنمای نصب اتصالات جوشی پلیران اتصال

جدول تبدیل اینچ به میلی متر در سایزهای پلی اتلنی

 

تماس با ما:

شما میتوانید برای دریافت لیست قیمت اقلام پلیران اتصال، علاوه بر دانلود فایل PDF لیست قیمت از لینک های بالا، با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید لیست اقلام خود را به وسیله فاکس، ایمیل، واتس آپ و یا تلگرام ارسال نمایید تا همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف ها را ارسال نمایند

 

تلفن فروش پلی ران اتصال

شماره تماس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.