پوش فیت یا پلیکا ؟!

کلیاتی درباره پوش فیت پلیران

در تصمیم گیری برای انتخاب لوله پوشفیت یا پلیکا برای فاضلاب های ساختمان های مسکونی و اداری، اول میبایست شناخت کلی و اولیه از سیستم پوشفیت (از مارک معتبر پلیران اتصال) داشت.

شناختی در مورد پوشفیت پلیران

در سیستم های فاضلابی پوش فیت از تولید تا نصب، مرحله به مرحله، باید با در نظر گرفتن کل زوایا و برنامه های خاصی بکار گرفت. تولید لوله و اتصالات، از پلاستیک و مواد مرغوب پلی پروپیلن راندوم کوپلیمر تهیه شده است و دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر ناملایمات جوی و فیزیکی در ساختمان می باشد این مواد در برابر آتش و تکان های شدید ساختمان ناشی از زلزله و نشست تدریجی از خود واکنش نشان داده و مقاومت نموده و نمیشکند.

ساختار فیزیکی این سیستم تشکیل شده از اتصالات با کیفیت و لوله در سایزهای ۵۰ و ۷۵ و ۹۰ و ۱۱۰ در یک سر لوله و اتصال مخروطی شده و داخل مخروط یک شیار عمقی برای نصب اورینگ که عمل آببندی لوله و اتصال را انجام میدهد ایجاد گردیده است . اورینگ لوله و اتصالات از نوعی مواد خاص عمدتا تهیه گردیده که به محض جا زدن موجب چسبندگی و آبندی لوله و اتصال می گردد.

لوله پوشفیت یا لوله پلیکا چیست؟

  1. لوله پوش فیت شرکت بزرگ پلیران اتصال از لحاظ جنس و مقاومت و حتی ضخامت بسیار بهتر از انواع لوله پلیکا می باشد.
  2. اتصالات پوش فیت برعکس پلیکا نیازی به چسب برای اتصالات ندارد و فقط بصورت فیتینگی بهم وصل می شوند .
  3. فقط اجرای پوش فیت نیاز به بست دارد تا از جدا شدن اتصالات جلوگیری کند .
  4. سیستم فاضلابی پوشفیت حتی دارای دریچه های بازدید نیز میباشد تا در صورت گرفتگی جلو گیری از تخریب زیاد بکند.
  5. سیستم‌های فاضلاب برای جمع آوری آب‌ های سطحی و یا فاضلاب‌ های صنعتی در مجتمع‌ های بزرگ صنعتی وفاضلاب های خانگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون نفوذ سیالات به عمق خاک می‌ تواند ضربه جبران ناپذیری به پایه‌ ها و تاسسیات زیر زمینی را وارد نماید.
  6. خوردگی، زنگ زدگی و آلودگی خاک از مهمترین دلائل جمع آوری آب و فاضلاب‌ های صنعتی است .لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن با خواص ضد خوردگی و مقاومت در برابر انواع مواد شیمیائی راه حل مناسبی برای جمع آوری و انتقال سیالات فاضلابی است.

 

تماس با ما:

شما میتوانید برای دریافت قیمت با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید لیست درخواست خود را برای ما به وسیله واتس اپ، تلگرام، فاکس و یا ایمیل ارسال نمایید. همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف را برای شما ارسال می نمایند.

 

صفحات مشابه با این نوشته:

آشنایی با ابزار لوله بر پوشفیت پلیران

مشخصات جنس لوله و اتصالات پلیران اتصال

لیست قیمت پلیران اتصال

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.