پلیران اتصال یا کاوه گستر

پلیران اتصال یا کاوه گستر

دو شرکت مهم در عرصه تولید محصولات پلیمری پلیران اتصال و کاوه گستر هستند. در این جا میخواهیم در رابطه با تفاوت پلیران اتصال یا کاوه گستر صحبت کنیم. برای سیستم های کشاورزی و انتقال آب در شهر ها و روستاها از لوله های پلی اتیلنی استفاده میشود. این لوله ها مقاوم اند و نسبت به لوله های فلزی مزایای زیادی دارند. اما برای متصل کردن این لوله های پلی اتیلنی و یا انشعاب گیری از آنها به چه چیزی نیاز داریم؟

پلیران اتصال یا کاوه گستر

لوله جوشی پلیران اتصال

چه مارکی برای اتصالات پیچی مناسب تر است؟

برای انشعاب گیری به اتصالات پلی اتیلنی نیاز داریم. این اتصالات به دو صورت جوشی و پیچی تولید میشود. به دلایل متفاوت اتصالات پیچی محبوب اند و کارایی بالایی دارند. از مهمترین دلایل این است که میتوانیم راحت و بدون نیاز به ابزار دیگری انها را نصب کنیم یا باز کنیم.

  • اما در زمان خرید این اتصالات پیچی به چه جیزهایی توجه کنیم؟
  • چه مارکی از اتصالات پیچی مناسب هست؟

در کشور ما اتصالات با مارک ها و کیفیت های مختلفی تولید و عرضه میگردد. و هر کدام از شرکت های تولید کننده که این اتصال ها را تولید میکنند مارک و نام خود را روی اتصالات حک میکنند. مثلا روی لبه اتصال ماده مینویستند poliran یا روی قسمت وسطی اتصال رابط نوشته شده است “کاوه گستر” یا ایران دریپ و …

همچنین سایز این اتصالات نیز روی انان درج میشود. مثلا روی کمربند نوشته شده 75 *1 که یعنی سایز لوله مناسب این کمربند 75 میلیمتر است و سایز اتصال رزوه ای انشعاب آن یک اینچ میباشد.

اتصالات پیچی پلیران

بعضی از اتصالات پیچی

ما باید از چه مارکی خریداری کنیم پلیران اتصال یا کاوه گستر ؟

اصلی ترین جواب به این سوال ان است که چه میزان از کیفیت مد نظر شماست؟

آیا به دنبال کیفیت بالا هستید یا کیفیت متوسط را میپسندید؟ طبیعتا اجناس با کیفیت تر قیمت بالاتری نیز دارند. یعنی میزان کیفیت در کالاهای صنعتی با میزان قیمت همبستگی دارد. شما نمیتوانید با قیمت پایین کالایی پر کیفیت انتخاب نمایید. اما بسته به نیاز شما و سلیقه کارفرما میتوانید کیفیت و قیمت مناسب خود را انتخاب کنید.

نکته آن جاست که گاهی کیفیت الویت شما نیست یا به هر علت نمیتوانید برای آن پول بیشتری بدهید. توصیه ما این است که هر چه قدر پروژه مهم تر باشد یا عمر طولانی تری از آن انتظار دارید کیفیت بالاتری انتخاب کنید. و اگر اتصال جایی بسته میشود که معمولا در دسترس است و دیده میشود و به شهر و فروشگاه نزدیک است میتوانید از اتصالات با کیفیت های متوسط بهره ببرید. اما اگر لوله های دفن میشود یا شرایط سخت آب و هوایی بر محل اجرای تاسیسات و لوله های حاکم است سعی کنید از لوله و اتصالات با کیفیت بالاتر استفاده کنید.

به هر صورت ما تامین انواع این مارک ها را بر عهده داریم و میتوانیم برای فروش هر کدام از آنها با تخفیف روی لیست قیمت کشوری آن در خدمت شما باشیم. شما از بین پلیران اتصال یا کاوه گستر کدام را انتخاب میکنید؟

اتصالات جوشی پلیران

زانو 45 جوشی

رده های کیفیت و قیمت این اتصالات پیچی

اتصالات پلیران اتصال یا ایران دریپ از قدیمی ترین و با کیفیت ترین محصولات این حوزه هستند که البته از دیگر اتصالات نیز کمی گرانتر اند. در تایید کیفیت آنها همین بس که شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در سالهای متمادی مشتریان خوب این شرکت ها بوده اند. کیفیت ماده اصلی پلیمر آنها خوب است، شکستن آنها در حین کار و سفت کردن اتصال بسیار کم است و اورینگ آب بندی با کیفیتی دارند که نرم است.

کارخانه پلیران اتصال با مارک حک شده poliran در جاده آبعلی قرار دارد و غیر از اتصالات پیچی، اتصالات جوشی و پوش فیت فاضلابی و همچنین لوله پلی اتیلنی نیز تولید میکند. لوله های خرطومی آن نیز در سالهای اخیر پر مصرف شده اند. این برند را احتمالا روی پروژه های شهری با یک بنر آبی رنگ و عمودی دیده اید.

در سوی دیگر و از اتصالات ارزان قیمت با کیفیت متوسط میتوان به محصولات شرکت “کاوه گستر” اشاره کرد. این اتصالات نیز مشتریان خودش را دارد و ما میتوانیم آن را با تخفیف مناسب به شما ارائه کنیم. این اتصالات نیز تاییدیه جهاد کشاورزی را دارد و از حداقل های کیفی برخوردار میباشد.خصوصیت آن ها این است که قیمت کمتری دارند و برای کارفرماهایی که محدودیت منابع مالی دارند مناسب هستند.

پلی رود با مارک حک شده polirood  نیز از شرکت های به نسبه خوب این حوزه است که کیفیت و قیمت متوسطی دارد و از تنوع خوبی در انواع اقلام برخوردار است. این شرکت در خطه شمال و در استان مازندران مشغول تولید محصولات است. و اقلام آبیاری نیز تولید و عرضه میکند.

اقلام پوشفیت پلیران

بعضی از اقلام پوش فیت

تماس با ما:

شما میتوانید برای دریافت قیمت محصولات پلیران اتصال یا کاوه گستر با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید لیست درخواست خود را به وسیله واتس اپ در همین صفحه برای ما ارسال نمایید تا همکاران ما پیش فاکتور با بالاترین تخفیف را برای شما ارسال نمایند.

صفحات مشترک با این نوشته:

نصب لوله پوشفیت پلیران اتصال

آشنایی با تبدیل پیچی پلیران اتصال

وزن اتصالات پیچی پلیران اتصال

فروش شیرآلات

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.