مغزی رزوه ای پلیمری

مغزی رزوه ای پلیمری

در این مطلب میخواهیم در رابطه با اینکه مغزی رزوه ای پلیمری چیست و چه کاربردی دارد صحبت کنیم. برای وصل کردن و متصل کردن اتصالات مختلف نیاز به قطعات واسطی وجود دارد. این قطعات واسط به ما کمک میکنند تا شیر ها و لوله ها را به هم متصل کنیم. یکی از این قطعات واسط چیزی است که آن را “مغزی” می نامیم. عموما شیرآلات، زانوها، سه راهی ها، فلنچ های رزوه ای و خیلی از قطعات دارای رزوه های ماده هستند یعنی از داخل رزوه شده اند. برای اتصال آنها به هم، نیاز به قطعه ای واسطه است که دو سمت آن رزوه ای و نری باشد. این قطعه را مغزی مینامند.  

جنس تشکیل دهنده انواع مغزی

در گذشته مغزی ها را از جنس آهن یا چدن خاکستری میساختند و عموما آنها را با پوشش گالوانیزه ارائه میکردند. این اتصالات محکم بود و محبوب بود. یکی از محبوب ترین برندهای قدیمی در این حوزه اتصالات رزوه ای “توپی” یا “TUPY” ساخت کشور برزیل بود.  

معرفی مغزی رزوه ای پلیمری

در سالهای اخیر و با پیشرفت تکنولوژی ساخت مواد پلیمری و همچنین با توجه به اینکه کشور ما تولید کننده بزرگ مواد پلیمری با پایه نفتی است، اتصالات رزوه ای جدید از جنس پلیمر ساخته میشود. که بعضا در عموم به آنها اتصال پلی اتیلنی نیز میگویند. این اتصالات من جمله مغزی رزوه ای پلیمری ، از کیفیت بالایی برخوردار اند. مشخصات و نقاط قوت این اتصال ها به صورت زیر است:

  • رزوه های دقیق و منظمی دارند
  • از نظر وزنی سبک هستند.
  • محکم و مطمئن هستند.
  • قیمت پایین تری نسبت به مشابه گالوانیزه دارند.
  • در زمان باز کردن راحت تر باز میشود و زنگ زدگی و رسوب کمتری میگیرد.

 

چرا از مغزی رزوه ای پلیمری استفاده کنیم

با توجه به این مشخصه های خوب و کمیاب، این نوع از اتصالات به سرعت در میان استادکاران و مجریان تاسیساتی محبوب شد و اکنون به مقدار زیاد در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.شرکت پلیران اتصال نیز در راستای تامین محصولات آبیاری و ارائه سبد کامل کالا، به تولید و عرضه مغزی های پلیمری پرداخته است . این مغزی ها در سایزها مختلف یعنی یک دوم اینچ (” 2/1) ، سه چهارم اینچ (” 4/3)، یک اینچ (“1) ، یک و یک چهارم ینچ (” 4/1 1) ، یک و یک دوم اینچ (” 2/1 1)و دو (“2) اینچ به فروش میرسد.  

تماس با ما:

شا میتوانید درخواست این محصولات را هم به صورت کارتنی و هم به صورت جزء به کارشناسان ما ارائه کنید. ما پس از دریافت درخواست شما از طریق اپلیکیشن های واتساپ ، تلگرام یا ارسال فکس ، اقدام به صدور پیش فاکتور می کنیم. و برای کسب رضایت حداکثری و فروش بیشتر ، تخفیف های مناسب و بالا روی خرید شما ارائه خواهیم نمود. شرکت پلیران اتصال

صفحات مشابه با این نوشته:

آشنایی با خواص لوله خرطومی

آشنایی با محصولات پوشفیت

آشنایی با محصولات پوشفیت بی صدا

آشنایی با محصولات پیچی

        فروش شیرآلات      

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.