لیست قیمت لوله و اتصالات پلیران اتصال

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیران اتصال

این صفحه برای معرفی لیست قیمت پلیران اتصال طراحی شده است. شرکت پلیران اتصال محصولات خود (لوله و اتصالات) را در دو نوع پوشفیت (سایلنت و معمولی) و پلی اتیلن (جوشی و پیچی) تولید و به بازار عرضه می کند. بدون اغراق باید شرکت پلیران را جزء دو تولید کننده برتر اتصالات پلی اتیلن و پوشفیت دانست.

شرکت پلیران اتصال در اوایل دهه 50 تاسیس و شروع به کار نموده است. این شرکت با بهره گیری از بهترین و به روز ترین اطلاعات و دانش روز دنیا اقدام به ساخت و تولید مصولات خود میکند. محصولات پلیران اتصال با بهره گیری از استانداردهای جهانی ISO9001-2000 علاوه بر تولیدات قبلی خود، اکنون با استفاده از مدرن ترین طراحی موجود در ساخت نسل جدیدی در تولید لوله و اتصالات فاضلابی، سیستم پوش فیت پلی ران را معرفی مینماید.

این شرکت همگام با شرکت های معتبر در سطح دنیا در دو دهه اخیر شروع به تولید و عرضه محصولات پوشفیت نموده است. این محصولات در زمان نصب  بسیار راحت تر از هم نوع های خود میباشد.

لیست قیمت پلیران

لیست قیمت پلی ران

لیست قیمت پلیران

لیست قیمت های جدید و به روز پلیران اتصال و محصولات پلی اتیلنی (جوشی و پیچی) و محصولات پوشفیت (سایلنت و خود اطفاء) مشخص شد. همکاران گرامی میتوانید برای دریافت لیست قیمت لوله و اتصالات پلی ران اتصال علاوه بر لینک های زیر می توانید با ما تماس حاصل نمایید و یا درخواست خود را به وسیله تلگرام، واتس آپ، فاکس و یا ایمیل ارسال نمایند.

poliran price list

شما میتوانید برای دانلود لیست قیمت پلیران (پوشفیت و پلی اتیلن) در لینک های زیر وارد شوید و فایل PDF مربوط را دانلود نمایید

لیست قیمت لوله های پوش فیت پلی ران

لیست قیمت اتصالات پوشفیت پلی ران

لیست قیمت لوله جوشی پلی ران اتصال

لیست قیمت اتصالات جوشی پلی ران اتصال

لیست قیمت لوله پوشفیت سایلنت پلی ران اتصال

لیست قیمت اتصالات پوشفیت پلی ران

لیست قیمت اتصالات پیچی پلی ران اتصالات

 

صفحات مشابه با لیست قیمت پلیران :

پلی اتیلن چیست؟

خرید و فروش تخصصی شیر آلات و اتصالات صنعتی آب

 

 

 

لیست قیمت پلیران

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.