عملکرد پوش فیت پلیران در مقابل حریق

آشنایی با عملکرد پوش فیت پلیران در مقابل حریق

در این نوشته میخواهیم در رابطه با عملکرد پوش فیت پلیران در مقابل حریق صحبت کنیم. امروزه مبارزه با حریق از مهمترین ملاحظات در طراحی و ساخت هر نوع محصولی است که با جان انسانها ارتباط دارد. در این میان ساختمانها که محل زندگی و کار روزانه انسانها هستند، از اهمیت ویژه ایی برخوردارند. برای مبارزه با حریق در یک ساختمان علاوه بر سیستم اطفا حریق نیاز به روش هایی است که گسترش آتش را تا حد امکان به تاخیر بیندازد. و زمان کافی را برای فرار ساکنین فراهم کند.

عملکرد پوش فیت پلیران در مقابل حریق

سه راه 45 درجه پوش فیت زپلیران

دلایل شکل گیری آتش

وجود آتش نیازمند سه عامل سوخت و حرارت و اکسیژن است. flame retardant ها یا مواد تاخیر انداز شعله، موادی هستند که در زمان ساخت یا بعد از ساخت محصولات به آنها اضافه میشوند. با ایجاد واکنش های شیمیایی یک یا چند مورد از این موارد را تحت تاثیر قرار میدهند. یک محصول خود اطفا پس از حذف منبع شعله خود به خود خاموش میشود و باعث جلوگیری از گسترش حریق میشود.

چگونگی عملکرد پوش فیت پلیران در مقابل حریق

سیستم پوش فیت پروتکت پلی ران ساخته سده از پلی پروپیلن با خاصیت flame retardant میباشد. و در مقابل شعله ور شدن به دلایلی مانند تماس مقطعی با شعله، گازهای داغ و جرقه های مکانیکی یا الکتریکی مقاوم هستند و باعث گسترش حریق در ساختمان نمیشوند. لوله و اتصالات این سیستم بر اساس استاندارد DIN 4102 در طیقه بندی B1 قرار میگیرند.

اقلام پوش فیت پلیران

عملکرد پوش فیت پلیران در مقابل حریق

طراحی سیستم پوشفیت پلیران اتصال

طراحی ویژه این اتصال قابلیت نصب بست بر روی دنباله زانو را فراهم آورده و موجب تسهیل کار اجرا نصب بست و اببندی پایدار میگردد.

مشکل و ایراد این طراحی:

تا پیش از ابداع این اتصال مجریان ناچار به نصب بست بر روی سوکت بودند. که این موضوع سبب تحت فشار قرار گرفتن محل نشیمن حلقه و از بین رفتن آببندی سیستم در دراز مدت میگردید.

راه حل پلبران اتصال:

استفاده از زانوی دنباله بلند 87 درجه قابلیت نصب بست روی اتصال را فراهم کرده است. بدون اینکه نشیمنگاه حلقه را تحت فشار قرار دهد. با فراهم کردن شرایط اصولی اجرا آببندی پایدار را تضمین خواهد کرد.

طراحی ویژه این اتصالات با زوایای متنوع سبب تسهیل اجرا در فضاهای محدود شده و امکان هماهنگ کردن مسیرها با چینش خاص هر فضا را فراهم میکند.

اقلام پوش فیت سایلنت پلیران

اقلام پوش فیت سایلنت پلیران

تماس با ما:

شما میتوانید برای دریافت قیمت با ما تماس بگیرید. همچنین میتوانید لیست اقلام خود را برای ما ارسال نمایید. برای این کار میتوانید از طریق واتس اپ در همین صفحه این کار را انجام دهید. همکاران ما پیش فاکتور با بهترین تخفیف را برای شما ارسال میکنند.

صفحات مشابه با این نوشته:

لیست قیمت پوشفیت پلیران اتصال

سایز لوله پوشفیت پلیران اتصال

لیست قیمت پوشفیت سایلنت پلیران اتصال

مشخصات پوشفیت پلیران اتصال

فروش شیرآلات

 

 

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.