زانو 90 درجه جوشی 10 بار

زانو 90 درجه پلی اتیلن جوشی 10 بار تزریقی

شرکت پلیران اتصال برای تکمیل سبد محصولات خود در زمینه اتصالات جوشی پلی اتیلنی ، زانو های فشار قوی جوشی 10 بار با متد تزریقی را نیز تولید کرده است و اکنون به بازار عرضه میکند. این تولیدات جدید همچون باقی تولیدات پلیران ، با کیفیتی بالا  و مطمئن تولید و عرضه شده است.

زانو 90 درجه جوشی 10 بار – فشار قوی

زانو نود درجه (90 درجه) فشار قوی به صورت تزریقی تولید میشود. لازم به ذکر است که جنس مواد اولیه این محصولات PE100 میباشد. این زانوها در فشارهای 6 بار و 10 بار (6 و 10 اتمسفر) عرضه شده است.

اکنون زانو 10 بار نود درجه پلیران اتصال در سایزهای چهار اینچ تا 10 اینچ یعنی  110 ، 160 ، 200 و 250 میلیمتر و در دو فشار 6 اتمسفر و 10 اتمسفر به بازار اتصالات پلی اتیلنی انتقال آب و فاضلاب فروش میگردد.

زانو جوشی 10 بار

زانو 90 درجه

محصولات ساختمانی فاضلابی پلیران

لازم به ذکر است که تولیدات قبلی شرکت پلی ران در سایزهای کوچک تر و از دو اینچ یا 50 تا 160 میلی متر و در فشار 4 اتمسفر یا بار بوده است. این محصولات بیشتر برای فاضلاب ساختمانی کاربرد داشت.

اما محصولات جدید برای خطوط انتقال آب در زمین ها وسیع نیز کاربرد دارد و برای پروژه های شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی نیز مفید و قابل استفاده است.

 

صفحات مشابه با این نوشته

لیست قیمت لوله های جوشی پلی ران اتصال

لیست قیمت اتصالات جوشی پلی ران اتصال

اتصالات جوشی پلیران اتصال

آشنایی با زانو جوشی 45 درجه فشار قوی پلیران

 

فروش و استعلام قیمت

برای خرید زانو فشار قوی و یا استعلام قیمت این محصولات جدید شرکت پلیران لطفا با همکاران ما تماس بگیرید. در صورت نیاز پیش فاکتور برای شما صادر خواهد شد و پس از تایید این محصولات از انبار شهر تهران به محل شهرستان و شهر شما ارسال میگردد. این خرید کمترین زمان و کمترین هزینه واسطه ها را برای شما نتیجه خواهد داد.

تلفن فروش پلی ران اتصال

زانو جوشی 10 بار فشار قوی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.