زانو ۹۰ درجه جوشی ۱۰ بار

زانو ۹۰ درجه پلی اتیلن جوشی ۱۰ بار تزریقی

شرکت پلیران اتصال برای تکمیل سبد محصولات خود در زمینه اتصالات جوشی پلی اتیلنی ، زانو های فشار قوی جوشی ۱۰ بار با متد تزریقی را نیز تولید کرده است و اکنون به بازار عرضه میکند. این تولیدات جدید همچون باقی تولیدات پلیران ، با کیفیتی بالا  و مطمئن تولید و عرضه شده است..

زانو نود درجه (۹۰ درجه) جوشی فشار قوی به صورت تزریقی تولید میشود. لازم به ذکر است که جنس مواد اولیه این محصولات PE100 میباشد. این زانوها در فشارهای ۶ بار و ۱۰ بار (۶ و ۱۰ اتمسفر) عرضه شده است.

اکنون زانو جوشی ۱۰ بار نود درجه درجه پلیران اتصال در سایزهای چهار اینچ تا ۱۰ اینچ یعنی  ۱۱۰ ، ۱۶۰ ، ۲۰۰ و ۲۵۰ میلیمتر و در دو فشار ۶ اتمسفر و ۱۰ اتمسفر به بازار اتصالات پلی اتیلنی انتقال آب و فاضلاب فروش میگردد.

لازم به ذکر است که تولیدات قبلی شرکت پلی ران در سایزهای کوچک تر و از دو اینچ یا ۵۰ تا ۱۶۰ میلی متر و در فشار ۴ اتمسفر یا بار بوده است. این محصولات بیشتر برای فاضلاب ساختمانی کاربرد داشت.

اما محصولات جدید برای خطوط انتقال آب در زمین ها وسیع نیز کاربرد دارد و برای پروژه های شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی نیز مفید و قابل استفاده است.

فروش و استعلام قیمت

برای خرید زانو فشار قوی جوشی ۱۰ بار و ۶ بار  و یا استعلام قیمت این محصولات جدید شرکت پلیران لطفا با همکاران ما تماس بگیرید. در صورت نیاز پیش فاکتور برای شما صادر خواهد شد و پس از تایید این محصولات از انبار شهر تهران به محل شهرستان و شهر شما ارسال میگردد. این خرید کمترین زمان و کمترین هزینه واسطه ها را برای شما نتیجه خواهد داد.

تلفن فروش پلی ران اتصال

زانو جوشی ۱۰ بار فشار قوی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*