زانو کوتاه 87 درجه سایلنت

زانو کوتاه 87 درجه سایلنت پلیران اتصال

این صفحه برای آشنایی بیشتر با زانو کوتاه 87 درجه سایلنت پلیران اتصال طراحی شده است. زانو 90درجه یا به عبارت درست تر، زانو کوتاه 87 درجه سایلنت در سایزهای  50 و 70 میلیمتر تولید و عرضه میگردد. شما از طریق همین صفحه و این فروشگاه میتوانید آن را تهیه کنید. محصولات شرکت پلیران اتصال در دو نوع پوشفیت (سایلنت و معمولی) و پلی اتیلن (جوشی و پیچی) تولید و به بازار عرضه میگردد.

 

زانو کوتاه 87 درجه سایلنت

زانو 87درجه دپوش فیت

زانو کوتاه 87 درجه سایلنت چیست؟

شرکت پلیران اتصال همگام با شرکت های پیشرفته دنیا در صنعت لوله و اتصالات فاضلابی، در دو دهه اخیر شروع به تولید و عرضه لوله و اتصالات پوشفیت کرده است. شرکت پليران اتصال، پس از بررسی و تحقیقات مستمر اقدام به معرفی و ساخت محصولی از نوع پوشفیت به نام سیستم فاضلاب ساختمانی کاملا بی صدا، True Silent نموده است.

زانو کوتاه 87 درجه سایلنت یکی از این محصولات می باشد.

در این سیستم از تکنولوژی سه لایه ای، کامپاند خاص (Poliran – KB) و فناوری نانو استفاده شده است. صدای حاصل از جریان آب به گونه ای موثر جذب ملکول های کامپاوند مصرفی میشود. و از انتقال آن به بیرون جلوگیری می شود. به طوری که حتی در هنگام عبور جریانی به میزان چهار لیتر بر ثانیه به شرط اجرای صحیح) صدای حاصل از جریان حداکثر حدود 17 دسی بل خواهد بود.

تست آب بندی پوش فیت پلیران

برای اطمینان از نبود هرگونه نشتی و اشکال در عملکرد سیستم فاضلاب؛ لازم است تمامی قسمتهای این سیستم بوسیله فشار آب و یا به کمک سه راه بازدید آزمایش گردد. بر اساس مبحث شانزدهم مقررات ملی ساختمان انجام تست در هر بخش از سیستم فاضلاب باید با حداقل فشار سه متر ستون آب انجام پذیرد.

تست سیستم فاضلاب باید با روش آب بند انجام گردد و نباید از روش تست آبرو استفاده کرد. فشار تست باید با ارتفاع ستون آب از شاخه افقی اندازه گیری شود. این موضوع به ویژه در جایی که سه راه بازدید نزدیک به کف طبقه پایینی نصب شده است باید مورد توجه قرار بگیرد.

توصیه میشود برای دستیابی به فشار مورد نیاز تست، سه راه بازدید دقیقا زیر انشعاب افقی طبقات نصب گردد.

در سیستم پوشفیت تنها برای تسهیل کار اجرا از مواد روان کننده استفاده می گردد. یک سیستم استاندارد برای حفظ آبندی خود در شرایط تست نیازی به هیچ گونه ماده یا روان کنده ویژه ای ندارد. باید دانست که سیستمی که با اتکا به استفاده از مواد روان کننده ویژه آب بند میشود پس از مدتی و با از بین رفتن اثر این مواد آب بندی خود را از دست خواهد داد.

صفحات و نوشته های مرتبط با زانو کوتاه 87 درجه سایلنت:

آشنایی با سه راه تبدیل 87 درجه پوش فیت پلیران اتصال

آشنایی با سه راه بازدید 90 درجه پلیران اتصال

خرید و فروش شیر آلات و اتصالات صنعتی آب

کاربرد ها و مزایای استفاده از پلی اتیلن

آشنایی با زانو 67 درجه پوش فیت پلیران اتصال

مشخصات پوشفیت پلیران اتصال

لیست قیمت پوشفیت پلیران اتصال

لیست قیمت پوشفیت سایلنت پلیران

فروش شیرآلات

تلفن تماس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.