زانو جوشی ۴۵ درجه فشار قوی

زانو جوشی پلی اتیلن فشار قوی

شرکت پلیران اتصال برای تکمیل سبد محصولات خود در زمینه اتصالات جوشی پلی اتیلنی ، زانو های فشار قوی تزریقی را نیز تولید کرده است و اکنون به بازار عرضه میکند. این تولیدات جدید همچون باقی تولیدات پلیران ، با کیفیت و مطمئن است.

زانو ۴۵ درجه جوشی فشارقوی به صورت تزریقی تولید میشود. لازم به ذکر است که جنس مواد اولیه این محصولات PE100 میباشد.و در فشارهای ۶ بار و ۱۰ بار (۶ و ۱۰ اتمسفر) عرضه شده است.

اکنون زانو جوشی ۴۵ درجه پلیران اتصال در سایزهای ۱۱۰ ، ۱۶۰ ، ۲۰۰ و ۲۵۰ میلیمتر و در دو فشار ۶بار و ۱۰ بار به بازار اتصالات پلی اتیلنی انتقال آب و فاضلاب فروش میگردد.

لازم به ذکر است که تولیدات قبلی شرکت پلی ران در سایزهای کوچک تر از ۵۰ تا ۱۶۰ میلی متر و در فشار ۴ بار بوده است. این محصولات بیشتر برای فاضلاب ساختمانی کاربرد داشت.

اما محصولات جدید برای خطوط انتقال آب در زمین ها وسیع نیز کاربرد دارد و برای پروژه های شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی نیز مفید و قابل استفاده است.

خرید و استعلام قیمت

برای خرید زانو فشار قوی و یا استعلام قیمت این محصولات جدید شرکت پلیران لطفا با همکاران ما تماس بگیرید. در صورت نیاز پیش فاکتور برای شما صادر خواهد شد و پس از تایید این محصولات از انبار شهر تهران به محل شهرستان و شهر شما ارسال میگردد.این خرید کمترین زمان و کمترین هزینه واسطه ها را برای شما نتیجه خواهد داد.

تلفن فروش پلی ران اتصال

زانو جوشی فشار قوی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*