زانو جوشی 45 درجه فشار قوی

زانو جوشی پلی اتیلن فشار قوی 45 درجه

شرکت پلیران اتصال برای تکمیل سبد محصولات خود در زمینه اتصالات جوشی پلی اتیلنی ، زانو های جوشی فشار قوی تزریقی را نیز تولید کرده است و اکنون به بازار عرضه میکند. این تولیدات جدید همچون باقی تولیدات پلیران ، با کیفیت و مطمئن است. شرکت پلیران اتصال تولید کننده لوله و اتصالات جوشی، پوشفیت (سایلنت و معمولی) و پیچی می باشد

زانو جوشی فشار قوی

زانو 45 جوشی

زانو جوشی فشار قوی پلیران اتصال

زانو 45 درجه جوشی فشار قوی به صورت تزریقی تولید میشود. لازم به ذکر است که جنس مواد اولیه این محصولات PE100 می باشد.و در فشارهای 6 بار و 10 بار (6 و 10 اتمسفر) عرضه شده است.

اکنون زانو جوشی 45 درجه پلیران اتصال در سایزهای 110 ، 160 ، 200 و 250 میلیمتر و در دو فشار 6بار و 10 بار به بازار اتصالات پلی اتیلنی انتقال آب و فاضلاب فروش میگردد.

تولیدات پلیران اتصال

لازم به ذکر است که تولیدات قبلی شرکت پلی ران در سایزهای کوچک تر از 50 تا 160 میلی متر و در فشار 4 بار بوده است. این محصولات بیشتر برای فاضلاب ساختمانی کاربرد داشت.

اما محصولات جدید برای خطوط انتقال آب در زمین ها وسیع نیز کاربرد دارد و برای پروژه های شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی نیز مفید و قابل استفاده است.

 

صفحات مشابه با این نوشته:

لیست قیمت لوله جوشی پلیران اتصال

لیست قیمت اتصالات جوشی پلیران اتصال

آشنایی با اتصالات جوشی فشار قوی پلیران اتصال

آشنایی با زانو 90 درجه جوشی پلیران اتصال

آشنایی با اتصالات جوشی فشار قوی

 

خرید و استعلام قیمت

برای خرید زانو فشار قوی و یا استعلام قیمت این محصولات جدید شرکت پلیران لطفا با همکاران ما تماس بگیرید. شما میتوانید لیست درخواست خود را برای ما به وسیله تلگرام، واتس آپ، فاکس و یا ایمیل ارسال نموده و در در صورت نیاز پیش فاکتور برای شما صادر خواهد شد و پس از تایید این محصولات از انبار شهر تهران به محل شهرستان و شهر شما ارسال میگردد. این خرید کمترین زمان و کمترین هزینه واسطه ها را برای شما نتیجه خواهد داد.

تلفن فروش پلی ران اتصال

زانو جوشی فشار قوی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوالی دارید؟ در واتس اپ گفت و گو کنید
گفت و گو در واتس اپ
سلام! برای چت در WhatsApp روی پشتیبان آنلاین کلیک کنید.